Nowe zabawki, których nie można przegapić

 

Firma Bruder zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich najmłodszych klientów i stawia na ciągły rozwój. Dlatego w ofercie firmy Bruder z roku na rok pojawiają się nowe postaci, nowe samochody, co równocześnie daje dzieciom nowe inspiracje do wymyślania kolejnych zabaw.

W ofercie na 2015 rok znaleźć Państwo mogą między innymi całe mnóstwo nowych figurek – począwszy od figurek policjantów, na figurkach narciarzy kończąc. Oprócz figurek w ofercie znajdują się także zupełnie nowe wozy policyjne, które zamienią niejeden pokój w tor pościgowy za złym przestępcą.

Dlaczego warto wybierać zabawki tego właśnie producenta? Bo kupując je mamy pewność, że:

– Zostały wykonane z najwyższej jakości materiału – głównie z doskonałej jakości plastiku oraz gumy, które zostały przystosowane do bezpośredniego kontaktu z dzieckiem,
– nie zawierają szkodliwych dla dzieci farb ani klejów, które mogłyby zaszkodzić podczas kontaktu bezpośredniego,
– nie posiadają drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć i się zakrztusić
– spełniają marzenia dzieci o idealnych zabawkach.

Zabawki Bruder doskonale nadają się na prezent dla wszystkich dzieci powyżej trzeciego roku życia. Świetnie sprawdzą się jako podarunek z okazji urodzin, z okazji świąt Bożego Narodzenia lub jako prezent mikołajkowy. Oczywiście dziecko będzie zachwycone dostając taki prezent również bez okazji. Dzięki tym zabawkom dziecko nauczy się poznawać świat dorosłych w bezpieczny sposób, nauczy się pewnych sytuacji oraz zacznie rozpoznawać ciągi przyczynowo-skutkowe.

 

600406000460003

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *